ПРО НАС

ТОВ “Резинпромсервис” пропонує послуги з виробництва сирих гумових невулканізованих сумішей і гумотехнічних виробів для безперебійного функціонування Вашого підприємства.

Наше підприємство має власні технічні умови і спеціалізується на випуску великої кількості сумішей харчового, загального і спеціального призначення, а також сумішей на основі силіконових каучуків.  Підприємство охоплює 2000 м² виробничих площ.

Сформовані стійкі ділові партнерські відносини з багатьма вітчизняними виробниками як державними, так і недержавними підприємствами.

В своїй діяльності наше підприємство керується принципом “ якість нашого товару – основа довготривалої співпраці”.

ТОВ “Резинпромсервис” з 2004 року працює в області гумотехнічної промисловості. Виробничі потужності, сучасне обладнання, правильна організація робочих процесів дозволяють нам виконувати замовлення в короткі терміни. Ми постійно працюємо над вдосконаленням  нашої продукції та новими проектами.

Сформувалися стійкі ділові партнерські відносини з багатьма вітчизняними підприємствами, а саме: ПАТ «АвтоЗАЗ», ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», ПАТ «Могилів-Подільський машзавод ім.Кірова», ДП «Зоря-Машпроект», ПАТ «Київметрострій», в тому числі з підприємствами  ДК «Укроборонпром»: ДП «Київський бронетанковий завод», ДП «Житомирський бронетанковий завод»,  ДП «Харківський приладобудівний завод ім.Шевченко», ДП «Ізюмський приладобудівний завод» та інші.

Надаємо допомогу з вибору необхідної гумової суміші , а у випадку необхідності –  в розробці нової.

Ми випускаємо більш ніж 300 марок сумішей гумових невулканізованих товарних , різні вироби  ГТВ (формові та неформові).

Виготовимо вироби ГТВ згідно з Вашим замовленням.

Більш докладну інформацію Ви можете отримати як на сайті, так і зв'язавшись з нами.

        

+38(095)575-40-49
 
Наш Viber

Напишіть нам у Telegram                     


                                                


ООО “Резинпромсервис” ТОВ "Резінпромсервіс" сертифікат

ТОВ "Резінпромсервіс" сертифікат ТОВ "Резінпромсервіс"

Виробництво сирих гумових невулканізовані сумішей